Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zuglóban tudtok nekem lelkiism...

Zuglóban tudtok nekem lelkiismeretes, odafigyelő dokit?

Figyelt kérdés

Műtétem volt, egy éve nem jön a baba, de az orvosok akiknél eddig voltam őszintén szólva semmit nem csináltak csak kérték a jó nagy pénzt. Senki nem figyelt oda rám, pedig már nem vagyok "fiatal" első babához sokak szerint.


Olyan orvost keresnék aki tényleg meghallgatja az embert és próbál segíteni, figyelmes és segítőkész. Sajnos eddig ilyennel nem találkoztam.


2009. jan. 22. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

www.timmermann.hu


Ajánlom szeretettel, a fickó egy tünemény! Nekünk segített, és mikor teherbe estem, majdnem ugyanannyira örült, mint a férjem. :)

Az Örsnél székel.

2009. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm...:)
2009. jan. 22. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, remélem, beválik! :)
2009. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is. Már igazán szeretnék egy jó orvost találni.
2009. jan. 22. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hozzá járok most. Nemrég váltottam egy szintén zuglói dokiról. Szerintem is nagyon rendes.
2009. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül a magánrendelésén egy vizsgálat?
2009. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első válaszoló.

Tavaly májusban voltam nála először a sikertelenség miatt.

Akkor megvizsgált kézzel, ultrahanggal, írt fel beutalókat, megnézte a melleim és rákszűrést is csinált.

7000Ftot fizettem. A terhesgondozás 5000Ft.


Minenki, akinek mesélem, azt mondja, hogy nem sok.

2009. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem az. Én 10 perces beszélgetésért amit nem is akart végighallgatni meg egy 2 perces uhért 10 000 szoktam fizetni.
2009. jan. 23. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!