Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázgatás+hő leesés tuti...

Barnázgatás+hő leesés tuti mensi? Ma nem kéne megjönnie. Ma volt 3-4csepp barna valami utána semmi és száraz vagyok a hőm 37, 0 2napig majd 37,2 2napig majd 37, 0 ma meg 36,8. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem csökkent a peteérés előtti értékre akkor igen,bár nekem mostanában csak a mensi után 1-2 nappal megy le a hőm, ugyhogy kétesélyes a dolog.
2009. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 37.2-ről először 37-re majd a menzi napján 36,8-ra esik le és aznap meg is jön általában estére. De ez nálam van, aztán szépen csökken tovább. Pé előtt már 36.4-36.7 között mozog. Így ezt nehéz megmondani. Vagy-vagy. Ha nem jön meg 2-3 napon belül, akkor már érdemes reménykedni és tesztet csinálni.

Sok sikert a babóhoz!

2009. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!