Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért görcsöl be időnként a...

Zzssuu kérdése:

Miért görcsöl be időnként a hasam?

Figyelt kérdés
Sziasztok csajok! Véleményetekre lennék kíváncsi , péntekre nem várom, mellem duzzadt,fáj, hasam kemény néha. Tegnap délután elkezdett görcsölni a hasam, mindjárt megjön érzésem volt.20 perc után elmúlt, este megint ugyan azt eljátszottam. Na én beparáztam úgy ahogy kell. Reggel ismét arra ébredtem hogy fájdogál. Csináltam tesztet ami negatív lett. :-( Hívtam a dokimat hogy mit gondol azt mondta a teszt még korai lehet, semmi sincs kizárva, a görcsök meg lehetnek terhesség tünetek. Megjegyzem soha nem volt ilyen hogy a nem várt előtt görcsölgetek 4 nappal. Pontos volt mindig! Szerintetek??? Hétfőre kaptam időpontot a dokinál.Azt mondta most inkább nem akar megvizsgálni nehogy nagyobb bajt csináljunk ha esetleg terhes vagyok!
2010. dec. 14. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia,lehet terhességi tünet is, lehet most ágyazódik be a baba, de a mensi sincs kizárva. Én múlt hónapban éreztem ugyanezeket,biztos is voltam a dolgomban,mert az orvos is bíztatott,de sajnos megjött, és én nagyon magam alatt voltam :-( Azóta nem figyelem a tüneteket,nem akarom magam áltatni. Nagyon drukkolok,hogy neked babát jelentsen!Majd írj,hogy milyen lett a teszted!
2010. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha péntekre nem várod, nagyon korán teszteltél, pénteken próbáld újra, hátha halvány pozitív lesz.

A tünetek sajna mensire is utalhatnak, de ha sosem tapasztaltál ilyet, az bíztató!

2010. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem biztató lesz :-) annyit még hozzáfűznék hogy ezek a görcsök időnként jönnek elő, nem összefüggő görcsök. Reggel fájt kb 30 percig azóta nyugi van, igaz felpolcoltam a lábaimat pihengetek már amennyire melóban lehet, annyi szerencsém van hogy irodában dolgozok és az asztal alatt fel tudom kényelmesen pakolni a lábamat! :-) Mindenesetre érdekes mert a menzis fájdalom az nem 20 percig fáj.
2010. dec. 14. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindhárom terhességemnél így jártam. Pár nappal a nemvárt előtt görcsölgettem, aztán elmúlt, majd jött a többi tünet:)

Szóval, még bármi lehet!

2010. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, remélem én is úgy járok mit Te !!! :-)
2010. dec. 14. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szió,első vagyok.Most hogy így kiraktad a kérdést ma már ugyanezeket éreztem én is:))Vagy ennyire átérzem a görcseidet,vagy mindkettőnknek ++ hónapja lesz:)))Drukkolok!
2010. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Remélem igazad lesz és mindkettőnknek + lesz a tesztünk. Nagyon drukkolok neked is!!!!! :-) Írd majd meg hogy mi van veled, teszt hogy sikerült! Én még mindig fájdogálok időközönként, kíváncsi leszek a végeredményre!
2010. dec. 15. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Hello,jajj nagyon remélem,eléggé lent fáj a méhemnél,és picit jobban is mint múlt hónapban.Szóval elkezdtem reménykedni:-)) A mellem is feszül,de most észrevettem hogy erősebb a folyásom. Te érzel ilyesmit?Majd írj ha bármi gyanúsat érzel:-)))
2010. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem is van folyásom de nem olyan hű de milyen sok, a mellemet viszont először csak olyan csomósnak éreztem pár napig, a 7en viszont meg már olyan kemény feszülős duzzadt.

Hasam is eléggé fel van puffadva. Én ilyen tüneteket produkáltam idáig. :-)

2010. dec. 15. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!