Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus 5. napján kezdtem...

Ha a ciklus 5. napján kezdtem el szedni a clostyt, akkor meddig tolhatja ki a ciklusom?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 26.ciklusnapon.

Az 5.napon kellett szednem a clostyt.

Valakinek tapasztalat?

Milyen hosszú így a ciklus?

Előző hónapban az első naptól szedtem, s úgy 26 napos lett..

De most?


2009. jan. 21. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 3. naptól szedtem és nekem 35 napos lett a cikusom :( és baba sajna nem lett. Kívánom hogy neked sikerüljön! :)
2009. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De az hogy lehet?

35naposra?Akkor mikor peteérésed?

Nekem a doki azt mondta, hogy 11-13 napra érik meg a pete, és rá kb 14 napja jön a mensi, ha jön.

Attól, hogy gyógyszert szedünk, a saját hormon rendszerünk és beleszólhat?Ezáltal csúszhat napokat?

2009. jan. 21. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:

szia. Nekem a clostytol is úgy mint máskor maradt 28 napos a ciklusom mind a 6 hónapban amíg szedtem nem változtatott rajta , bár segíteni sem segített nem lett babám pedig 6 hónapig szedtem a ciklus 3. napjától utána meg a ciklusom 5 napjától duphastonnal együtt , de nekem is a dokim azt mondta a clostytol a teszi a 14 napra lesz termékeny állapotban mert a gyógyszer így állítja be , de nekem nem segített de remélem neked segíteni fog.

Sok sikert a babához.

2009. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi nem teszi hanem tüsző.
2009. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a ciklust sehova nem tolja, mivel ez a petefészek működését serkenti, vagyishogy vagy több pete érik meg, vagy akinek egyáltalán nem volt peteérése annak legyen. A peteérés ugyanakkor lesz, mint spontán csak több pete érik meg. Akiknél nem volt peteérés és ezáltal lett azoknál valóban lerövidül a ciklus mert korábban 35 vagy ennél hosszabb, 25 vagy ennél rövidebb ciklusuk volt peteérés nélkül. A menstruáció időpontja annak a függvénye, hogy mikor volt peteérés. Tudod a tüszőrepedés után a kialakult sárgatest által termelt progeszteron élettartalma 12-14 nap. Vagyis peteérés + 12-14 nap.
2009. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

15 43as hozzászóló!

Akkor az első hozzászólónak hogy lett 35napos a ciklusa?

És nekem akkor miért nem jelentkezika mensi?

Talán tényleg baba?

A hétvégén tesztelek.

2009. jan. 21. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!