Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az ha már 2X elvetél...

Miért van az ha már 2X elvetéltem?

Figyelt kérdés
Milyen oka lehet? Egyáltalán hány vetélés után mondható "kórosnak" a dolog? Lehet összeférhetetlen vagyok a párommal?
2009. jan. 21. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szia!ennek több oka is lehet és nem feltétlenül az hogy összeférhetelenek vagytok szerintem meny el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad hogy minden redben van-e nálad!én is több éve probálkozok a babával de semmi most elkezdtem szedni az E vitamint meg a FOLSAV-at.Az E vitamin a beágyazodást segíti sokaktól hallotam hogy be vált nekik!
2009. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban a sárgatest elégtelenséget kellene kizárni, először erre vizsgáltad ki Magad. A többségnél ez a gond, statisztikák alapján, és nagyon könnyen orvosolható.
2009. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer vetéltem el. Sokszor mondják a sárgatest elégtelenséget, szerintem is az a baj legtöbbször, de én is alaposan utánagondolkodtam, hogy mitől lehetett, de a mai napig nem tudok biztosat. HA összeférhetetlenség lenne, akkor talán a teherbeesés is nehezen menne, vagy nem tudom...


Én egyszer leestem a székről, néha-néha kocogtam a villamos után, stb. lehet, hogy azért


A legtöbb esetben nem derül ki, mi okozhatja a gondot, az én dokim azt mondta, 2-3 vetélés után lehet genetikai kivizsgálást is végezni, addig „normálisnak” számít. Többnyire kromoszóma rendellenesség vagy a méh nyálkahártyájának vékonysága okozza a problémát. De a böngészőben rengeteg infót találhatsz róla

2009. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék.bár én egyszer vetéltem el pár éve,de nem akar összejönni a baba.
2009. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nagyon sajnálom ami Veled történt, együttérzek Veled. Tavaly sajnos én is kétszer elvetéltem:-( Amikor megtudtam másodjára hogy gyermeket várok, úgy éreztem, hogy Ő már biztos megmarad és egészségesen megszületik. Fel sem tudtam fogni, mikor elhalt a második terhességem is. Mivel 10 hetes volt mindkét terhesség, azaz nagyon fiatal volt a terhesség így azt mondták a dokik, hogy türelem és próbálkozni kell.

Annyit mondtak nekem, hogy többször fogják a hormon szintemet nézni, hogy lássák, hogy mikor milyen változás áll be a szervezetemben és többször küldenek majd uh-ra.

Azaz a konkrét okot nem tudták/tudják megmondani, most a szigorúbb ellenőrzésre fektetik a hangsúlyt. Nagyon bízom benne, hogy hamarosan megfogan a következő babánk és egészségesen a világra is tudom hozni.

Szorítok Neked is nagyon.

Én azt tudom javasolni, hogy csináltass egy alapos kivizsgálást (vér vétel, hormonszint, nőgyógyászati vizsgálatok), hogy tudd, hogy szervezetedben minden rendben.

Kitartás!

2009. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, csak az a baj, hogy a doki nem foglalkozik velem, míg 5ször el nem vetélek. Tehát nem tudom mit kellene kivizsgáltatni, vagy megnéznézetni. Ha van ötlet írjatok.
2009. jan. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!