Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm már 17napja...

A menstruációm már 17napja késik. Aggodnom kéne? Távkapcsolatban vagyok benne, utoljára 2 hete szeretkeztünk párommal.

Figyelt kérdés
Mindig védekeztünk, amikor meg pettingeltünk és ő ment el hamarabb, mielött hozzám érjen vagy alaposan megtörölte a kezét vagy pedig kezet mostunk, ő is meg én is, a menstruációm meg már 17napja késik :( és már ekzdek nagyon aggodni, pedig ezerszer átgondoltuk és nem követtünk hibát. Nekem vannak gondjaim a hormonjaimmal és mindig késik, de azt hiszem ennyit régen késett :( stressz miatt késhet, ezt tudom...érzem a menstruáció tüneteit, fáj a hasam meg mellem, de semmi :( éreznem kéne már a terhesség tüneteit ha az lennék?
2009. jan. 20. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is anno gondom volt a hormonrendszeremmel,és 2 hetet késett!Hát féltem rendesen, de nekem is voltak tünetek,és végülis megjött!Ha tényleg nem szakadt ki a gumi(ha azzal védekeztek), és kezet is mosott, szerintem nem lehet gond!Még várj pár napot,aztán ha nem jön meg, menj el nőgyógyászhoz!Amúgy még nem éreznél tüneteket, főleg nem hasfájást!Esetleg sportolj valamit, vagy végezz intimtornát,ülj bele meleg ülőfürdőbe, és ezekkel tudod siettetni!
2009. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!