Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? A teszt miért...

Terhes vagyok? A teszt miért negatív még mindíg?

Figyelt kérdés
dec 10.-én volt meg utoljára.az óta egyszer sem védekeztünk.13 napja késik a mensim.a gyomrom ég,majdnem minden reggel,és ami furcsa hogy reggelizek, amit soha nem szoktam.a hasam alja puffad,olyan mintha tele lenne, és mindíg pisilni kéne, pedig nem rég voltam.Folyamatosan álmos vagyok.a mellem keményedett,nőtt, de nem fáj.híztam is, igaz nem sokat.mensi szerü fájásaim vannak, és a derekam is fáj.a hőm kb.3-4 hete 37 fölött van, és nem esik le.a teszt mégis negatív volt a 10.késési napon.akkor most ez mi ha nem terhesség?vagy mik a tapasztalatok?
2009. jan. 20. 19:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hazaértél már? Ha igen, kérlek írd meg mit mondott a doki! Sokat gondolok Rád.
2009. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

sziasztok!A doki nem tudott egyértelmű választ adni.azt mondta nem lát terhességet, de attól még lehet.elküldött vérvételre,pénteken megyek.köszi hogy gondoltál rám:)

bár most nagyon el vagyok keseredve

2009. jan. 21. 16:35
 13/18 anonim ***** válasza:
A vérvétel biztos, hogy kimutatja, ha van bébi.Meglesz még pénteken az eredmény? Írd meg azt is légyszi mi lett. Nagyon szorítok Neked!
2009. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

nem is vérvétel basszus, bocsi!nem figyeltem eléggé.most látom a papírt.vizeletvizsgálat

azért nem mind1:)

2009. jan. 21. 19:59
 15/18 anonim ***** válasza:

Abból is kimutatják, csak a vérvétel az korábban. Akkor ez készen lesz pénteken. Az eredményt írd meg légyszi.

Még mindig szorítok...!

2009. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
csak jövő héten megyek,mert csak akkor érek rá.kb.kedden.és akkor szerdára meglesz
2009. jan. 23. 13:33
 17/18 anonim ***** válasza:

Mi lett akkor kedves kérdező? Azóta sikerült babasodni?


Nekem volt olyan, hogy hormonproblema, ciszta miatt 3 hetet késett a havim, minden tünetem megvolt, csak a pozi teszt hiányzott. Aztán magától megjött, ciszta maradt. Egyik nőgyógyász útrót írt fel, kövi hónapban így sikerült a baba.

2023. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tudom regi a kerdesed hatha latod még… miletr belole?
2023. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!