Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit fog csinálni a dokim, ha...

Mit fog csinálni a dokim, ha a véremben sok a tesztoszteron? Ugye gyogyikkal orvosolható?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen itt a ref.érték a 0,2-2,9-ig van ,nekem meg 3,2 lett az értékem.A fruktózamin kicsit határ alatti és a Hemoglobin A1 pedig picivel határ feletti.

Mi van ilyenkor? Mert még 2 hét mire a dokihoz érek a papírokkal és addíg megőrülök.Kérlek segítsetek!!


2009. jan. 20. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek(Angliában él,de itt diagnosztizálták) csak a tesztoszteronja magas (5) és neki most Metformint kell szednie.
2009. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából a hormonok világa egy külön tudomány. Nem mindegy azok egymáshoz viszonyított aránya sem illetve az sem, hogy a ciklus hanyadik napján történt a vérvétel. Annyit tudok csak, hogy a tesztoszteron "többlet" nem feltétlen okoz problémát.
2009. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szia azt nem írtad hogy a ciklusod hányadik napján vették le tőled a vért mert az sem mindegy de a tesztoszteron én úgy tudom egy férfi hormon ami ha magas okozhat meddőséget de gyógyszerekkel lehet orvosolni , a hemoglobin meg azt hiszem a vörösvérsejthez tartozik de ha magas akkor valami gyulladásra utal de erre nem esküszöm meg nem akarlak félrevezetni mert ha nem így van ne hari csak mintha így emlékeznék.
2009. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nincs igazából ciklusom,de elméletileg a bernázás alatt a 3. napomon mentem el,arra küldött a doki,de biztos hogy magas a szintem mert nagyon szőrösödtem eddíg is ,de most mégjobban..

köszi a gyors választ,reméljuk gyohyival menni fog a dolog mert már nagyon jöhetne az a babóca:-)

2009. jan. 20. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Ui:

Van a googleban sok labor elemző program azt hiszem az infertilityn is van ott mindent meg tudsz nézni és le is írják hogy mi van akkor ha magas és mi van akkor ha alacsony de ne izgulj nem lesz semmi baj egyébként én is a neten szoktam kiböngészni hogy melyik hormon mire való és hogy melyik érték mit csinál ha magas vagy alacsony szerintem megér pár óra böngészést és akkor meg fogsz nyugodni.

2009. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gyogyi akart lenni:-) bocsi
2009. jan. 20. 19:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Igazából csak találgatok, de amit később írtál, abból eszembe jutott valami. Nem biztos, hogy ez áll a problémáid hátterében, de nem is egészen zárható ki.


[link]

2009. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hmm,most megcsináltam a tesztet amit küldtél,és valószínű az van,de nem tudom még mi is ez,megnézem most mit is teszteltem:-)
2009. jan. 20. 19:37
 9/10 A kérdező kommentje:
nah tessék...teljesen elkeseredtem:-(most akkor mi lesz???sohase lesz babám:-((
2009. jan. 20. 19:48
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem a tesztoszteronom 2.7. én is elvagyok keseredve nagyon ráadásúl szörösebb lettem a fenekemen. előtte nem is volt ott szőr!!!!veled mi ujság van?
2009. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!