Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes akkor a PG...

Ha valaki terhes akkor a PG 53 ovu tesztnek mit kell mutatnia?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Több helyen olvastam, hogy akkor is páfrányt mutat, ha valaki terhes. Éppen ezért én is nagyon örültem, mikor állandóan páfrányosat mutatott, mert reméltem, hogy végre összejött a dolog!

Csalódnom kellett, mert megjött...

Azóta nem nézegetem a mikroszkópot!

De kívánom, hogy Neked tényleg terhességet mutasson, (gondolom szeretnéd a babát)!

2009. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Az ovu teszt nem arra való, hogy a terhességet mutassa.

Van akinek mutatta, hogy terhes, de ez kis százalék.


Szóval ha páfrányos lett, mert volt ovulációd, akkor nyugodtan tedd el, és a nemvárt napja körül cseréld le egy terhességi tesztre.


Nem gonoszságból írom így...

2009. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia.

Igazat adok az elöttem írónak nekem a mikroszkóp soha nem mutat még pékor sem páfrányt nem hogy terhességnél szerintem dobd a kukába és használj terhességi tesztet és ezt csupa jó indulatból írom neked mert én is sokat csalódtam a mikroszkóp miatt.

Mielőbbi babásodást.

2009. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Az ok, hogy a mikroszkóp ovut mutat, ezzel tisztában vagyok. De nekem 2 hétig páfrányos volt még ovu után is.

Ebből gondoltam, hogy hátha...

De rájöttem én is, hogy szar az egész, azóta nem nézem!

2009. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat azért kérdeztem mert volt aki azt irta hogy neki megmutatta a terhességet amúgy még 2 nap múlva kell csak megjönnie de egyenlőre még várok nem akarok megint csalódni.
2009. jan. 20. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nekem az ovulacio utan vegig pafranyos maradt, majd nem jott meg. Most a 38. hetben vagyok, ugyhogy nekem bevalt. De teny, hogy ez a mikroszkop elsosorban az ovulacio kimutatasara hivatott, nem pedig a terhesseg megjoslasara. Amugy ki kell tapasztalni a hasznalatat.
2009. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

1. vagyok.

Mi újság? Sikerült?

2009. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!