Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha dec.26án volt meg a mensim,...

Ha dec.26án volt meg a mensim, és jan.2-3án tapasztaltam a tojásfehérjés nyákot, akkor mikor kellene megjönnie?

Figyelt kérdés
Rá 14-15napra?Babát szeretnénk..elvileg, ha 26-28napos ciklusokat számolok, akkor ezen a ahéten kellen megjönnie...de akkor nem értem a 2.-ai, és 3.-ai nyákot...mert az a peteérést, majd a tüszőrepit jelzi, és akkor már rég meg kellett volna jönnie...nem?
2009. jan. 20. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 28 napos ciklussal számolok akkor a mensidnek22én kell megjönnie és a 2. 3. ai nyák lehet azért volt mert előbb volt péd és akkor 16-17 én kellett volna megjönnie , nem teszteltél?
2009. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még nem teszteltem a csalódás elkerülése végett....

Én is ezt mondom, hogy egy kicsit furi ez a 2.-ai, és 3.-ai nyák, mert akkor, aszerint, már meg kellett volna jönnie...

De ha meg eleve a ciklus napokat nézem, tehát hogy 26-28napra kellene megjönnie, akkor meg e hétre esedékes...

Valaki tud segíteni?

2009. jan. 20. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

szia.

Szerintem senki konkrétat nem fog tudni neked mondani itt a forumon inkább vegyél egy tesztet attól több választ várhatsz de reméljük babód lesz írd majd meg.

2009. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam h nem sok fog itt kiderülni, de azért reméltem, hogy valaki volt már hasonló helyzetben, és tudna segíteni.

Sztem csütörtökig várok, és pénetken reggel tesztelek egyet...

És majd megírom mi lett.

2009. jan. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!