Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell inni a palástfű meg...

Hogy kell inni a palástfű meg a cickafarkfű teát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra hogy mennyit kell leforrázni mennyi vízzel , napi hány 2dl pohárral kell meginni és hogy egy hónapban mettől-meddig kell inni az egyiket és a másikat , olyan tudatlan vagyok ne haragudjatok de nem tudom.
2009. jan. 20. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elsőnek a cickafark teát kell inni (aznap kezd el amikor megjön) a 14. napig, majd a palástfű teát a köv mensiig. Én napi 2 pohárral iszok(2*2dl)(de lehet3 is) és egy teáskanál teafüvet forrázok le mindíg. 10-15 percig állni kell hagyni, majd leszűrni és meginni. Ajánlatos langyosan inni mert úgy elviselhetőbb az íze.

Sok sikert a babához! :))

2009. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm most már akkor tudom hogy igyam és remélem összejön már most mert már 2 napja nem jött meg , Te régóta iszod?

Használt neked a teák?

Szedsz valamit mellé?

2009. jan. 20. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vok: ebben a hónapban kezdtem de előző hótól szedem a closty-t meg duphastont. Ma megyek orvoshoz és majd kiderül hogy segített-e valamiben. pé-m az most tuti ,mert érezhető volt :))
2009. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok Neked hogy sikerüljön a babód minél előbb én is szedtem a clostyty meg a duphastont 6 hónapig de nekem nem segített de remélem neked igen várom majd a válaszod hogy mit mondott a doki.

Kitartás !!! :-)

2009. jan. 20. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!