Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba jele ha a hőm...

Lehet baba jele ha a hőm ilyen meg a tünetek meg 2 napja késik?

Figyelt kérdés
a hőm mensi előtt mindig 35,4 aztán mensire le kéne esnie most is leesett a mensi napja előtt 1 nappal 34,5 -re de kettő napja 36,3 és el sem mozdul onnan nekem soha nem volt még 37 körüli hőm mindig ilyen magasak szoktak lenni kb 34-és 36 közöttiek.a mellem érzékeny , szurkál ott lent , és 2 napja késik és tök száraz vagyok.a ciklusaim mindig 28 naposak.
2009. jan. 20. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem esett le, de fel sem ment 1-2 tizedet változik oda vissza. 4.napja késik nekem de a teszt még negatív. szerintem lehet baba, nem tesztelsz? én 2-3 napja nagyon rosszul alszom, ez lehet miatta?

2009. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia.

Szerintem is lehet hogy a babád miatt nem alszol jól de nem tudom igazán mert én is 2 éjszaka meg tegnap éjjel nagyon rosszul aludtam de nem tudom mitől és teszteltem a mensi nemvárt napja előtt egy nappal de negatív lett és gondoltam várok még pár napot , de nem tusom mennyit várjak.

Szerinted?

2009. jan. 20. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már tesztelhetsz. A mensi előtt még lehet korai volt. De tudod a Hcg hormon kétnaponta duplájára nő, tehát már egy érzékeny teszt kimutathatja. De ha nem akarsz esetleg csalódni, akkor várj még 2-3 napot és akkor próbáld újra.
2009. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szia.

Talán holnap reggel csinálok egy tesztet de tényleg nem akarok csalódni , nem tudom mit tegyek kíváncsi vagyok nagyon mert nagyon szeretném ha összejönne de csalódni sem szeretnék egy esetleges negatívban

2009. jan. 20. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:

1 .válaszoló


én a 4.késéi nap reggelén még negatívat (ma reggel) teszteltem és most péntek reggelig biztosan várok, ha nem jön addig akkor tesztelek. remélem akkor már + lesz.

kinek mennyi hcg termelődik de szerintem a mensi után 3-4 napot azért várj.

2009. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!