Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye még nem kell elkeseredni...

Ugye még nem kell elkeseredni ha 4. napi késés reggelén negatív?

Figyelt kérdés
Mikor teszteljek újra és mivel? Ez gravi hcg volt. Jó ez a teszt?
2009. jan. 20. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem kell elkeseredned! Sógornőmnek sem mutatta ki egyből amikor babás lett . három negatívja lett, mire megunta és elment a dokihoz, aki közölte vele hogy babát vár! Sok sikert és boldog babavárást!!!

2009. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem késés után egy héttel volt negatív tesztem, következő hétre pozitív.másnap doki 4hetes terhességet állapított neg,tehát a negatív tesztnél is ott volt a babó.

sok sikert

6hós kisfiú anyukája

2009. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. Esténként haspuffadást éreztem, de tegnap este mintah nem lett volan. Néha ég a gyomrom. Ez jó jel?
2009. jan. 20. 08:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
várj még pár napot. ha terhes vagy akkor 2 naponta duplázódik a hcg szinted ezért pl 4 nap múlva már több hcg-nek kell lennie.
2009. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

NE KESEREDJ EL!

Nekem csak 11 nap késés után mutatott HALVÁNY (!!!) pozitívat.

Sok sikert, írd meg az eredményt majd!

Pusza:

7+1 hetes kismamut

2009. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudjátok az a furcsa benne hogy a negatív ellenére meg sem fordul a fejemben hogy még megjöhet és nem vagyok babás? Félek h. ilyen magabiztosság után koppanok.

A hőmérsékletem ennek ellenére nem változik 10-12 napja 36,4-36,6 között van? Nem gond?

2009. jan. 20. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is várjál 2-3 napot a következő teszteléssel, de most másmilyen tesztet vegyél. Sokaktól hallottam, hogy a Lily nagyon jó teszt, 7-800 körül van. Tesco-ban, DM-ben lehet kapni.
2009. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tegnapra nem vártam, és ma lilyvel teszteltem negatívat. Tünetetim vannak, vettem másik tesztet, hogy pár nap múlva újra teszteljek, és a gyógyszertárban nem mondtak jót a lilyről. Állítólag csalóka. Pár nap múlva próbáld.
2009. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!