Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhalt már másnak is a babája...

Elhalt már másnak is a babája 12 hetesen?

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon és már nincs meg a babám, semmi jele nem volt csak annyi, hogy nem éreztem a tüneteket kb másfél hete. A dokihoz holnap kell megint mennem, de csak talán a jövő héten csinálja meg az abortuszt, mivel nem vérzek.

Másnak is volt mát ilyen?Miért kell ennyit várni?

Nem fertőződhet el?

Mitől halhatott el?Van egy másfél éves lányom és előtte volt két méhen kívülim.

Valaki járt már így?


2009. jan. 19. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Először is nagyon sajnálom! Én még a mai napig nem tudom feldolgozni! ahogy múlik az idő annál rosszabb,pedig tavaly májusban vetéltem el!pár nappal a 12.hét előtt! Semmi tünetem nem volt!!!!! Ahogy megcsinálták az ultrahangot már nem is akartak hazaengedni! Azt mondta a doki,hogy valószínű már 2 hete nem élt a magzat!Szörnyű volt!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!