Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mely tényezők segítik elő a...

Mely tényezők segítik elő a lombik program sikerét?

Figyelt kérdés
Olyan dolgok is érdekelnek, amik "adottak" (pl. kor, stb), meg olyanok is, amiket én tehetnék azért, h nagyobb eséllyel járjak sikerrel (pl. nem cigizek, ilyesmi). Köszi
2009. jan. 19. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Legelőször is a pozitív hozzáállás. Én 10 hetes kismama vagyok. Nekem a 2. beültetés sikerült. Előtte voltam 4 inszemináción is. Mi 3 éve próbálkoztunk a párommal. Az elkeseredésen már a 2. inszem után átestem, és csak arra tudtam gondolni, hogy nekem is lesz kisbabám, csak nem tudtam mikor. Jártam természetgyógyászhoz, aki masszírozott, és rendbetette az energetikámat is. Ez fontos a mai világban, ahol a munkán kívül akig van fontosabb.Aztán építkezni kezdtünk, és eldöntöttem, hogy az építkezés után, amikor már lecsitultak a dolgok, akkor fog sikerülni. Azt is eldöntöttem, hogy olyan csillagjegyben szülessen majd meg mint az apja. Most, ha rendben lesznek a dolgok, akkor augusztus közepén fog megszületni, és Oroszlán lesz mint az apja. Csak hinni kell benne. Valamint ennek az egy dolognak kell az első helyen állnia. A munka és bármi más már csak másodlagos lehet. Természetesen már egy ideje szedtem az Elevitet, a Magne B6-ot, és szedtem egy Gynex nevű gyógyfüvekből készült készítményt. Remélem tudtam segíteni a válasszal. ha kérdezni akarsz csak írj nyugodtan.
2009. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Gratulálok a babádhoz, remélem, mi is hasonlóan szerencsések leszünk :-) Igen, a pozitív hozzáállásomat már fejlesztem, tudom, h az a legfontosabb. Úgy érzem, sikerülni fog, persze kicsit félek a csalódástól.. Még van nagyjából 1,5 hónapom a beültetésig. Mire figyeljek oda? Érdemes szedni valamit?
2009. jan. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!