Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég hirtelen és elég sokat...

Elég hirtelen és elég sokat hiztam! Az befolyásolhatja a teherbe esést? 50kg-ról 82-re híztam hormonok miatt! /mandula/mind1! tanácsos lenne fogyozni vagy diétázni igaz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Tanácsos lenne a hibás hormont ami ezt okozta kezeltetni. Amúgy a mandula hol van befolyással a hízásra meg a hormonokra? Egyik ismerősöm is utána hízott el, de mivel gyerekek voltunk nem tudta elmagyarázni.
2009. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

igazából erre orvosi vizsgálat tudna pontos választ adni.

A hormonkezelésnél nem említették, hogy efolyásolhatja a teherbeesést.

Mindenestre a diétát javaslom, méginkább a mozgást.

Mert ha összejön a pici, akkor ott fogsz állni 100 kilósan a szülés után. És az sem a babának, sem a te szerveztednek nem tesz jót.

Sok sikert a fogyihoz!

2009. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!pontosan nekem se mondták hogy milyen szinten be folyásolja mondtták hogy hízni fogokés ennyi!én sem tudok többet sajnis!azértt nagyon szépen köszönöm!már fogytam 3kg-t :-) 1 hét alatt
2009. jan. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!