Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hónapja próbálkozunk és...

6 hónapja próbálkozunk és semmi. Voltunk mindketten orvosnál, mindent rendben találtak. Ovu-mikroszkópot figyelem, jókor vagyunk együtt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én is felteszem mindíg magamnak ezt a kérdést, de én sem találok rá választ. Látszólag nálunk is rendben van minden, minden hónapban van peteérésem, szabályos a ciklusom a hőgörbém pedig normális, jókor vagyunk együtt, mégsincs semmi. Én most elkezdtem szedni a clostit remélem az segít, ha nem teljesen kétségbe leszek esve, mert már végkép nem tudom, hogy mi a baj? Lehet hogy csak türelmetlenek vagyunk? Csak azt halljuk meg amikor valakinek egyből sikerül, pedig az orvosom szerint ők vannak a kevesebben a többségnek 1 év alatt sikerül. Hát remélem nekünk nem kell annyit várni.
2009. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit vizsgált nálad az orvos?

Engem elküldött hormonvizsgálatra,és ott kiderült,hogy magas a TSH értékem,ami pajzsmirigy alulműködésre utal.Lehet,hogy emiatt nem jött össze eddig a baba.

2009. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hónap egyáltalán nem sok idő!Teljesen normális is lehet,hogy ennyi idő alatt még nem jött össze!Ne legyél türelmetlen!
2009. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Légy türelmes...:) és próbálkozzatok ;) és élvezetek amíg lehet :) és szedjél ilyen vitaminokat asszem E vitamint meg ilyen teákat. :) sok nőnek segítenek. Amúgy ne akard annyira annál rosszabb lehet pont akkor jön össze amikor nem gondolsz rá :) :P
2009. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Teljes nagy laboron voltam, a pajzsmirigyre kiterjedően. Volt külső és hüvelyi UH is.

Iszom a teákat és Elevitet szedek. Tudom, hogy várni kell, mert nem sok idő még a 6 hónap, de nem könnyű és ezzel szerintem nem vagyok egyedül.

2009. jan. 19. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor még hátravan pl. a petevezeték átjárhatósági vizsgálat...És a párodat vizsgálták? Hogy elég mozgékonyak, egészségesek-e a spermiumok?
2009. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Férjemnél minden rendben, volt vizsgálaton. Utánanézek ennek az utolsóként említett vizsgálatnak. Halottam már róla futólag, remélem nem ez a baj...
2009. jan. 20. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Görcsösen akarod!Mi már két éve próbálkozunk,és semmi.Kivizsgáltak mindkettőnket,minden oké.De akkor mi a baj?
2009. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!