Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy volt peteérés,...

Lehet, hogy volt peteérés, csak a tüszőrepedés maradt el?

Figyelt kérdés
Ha valakinél ez előfordult, nem tart attól, hogy megint lesz ilyen? Tudtok arra valami otthoni módszert, teát, stb, ami ezt segít megelőzni?
2009. jan. 19. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy elmaradt a tüszőrepedésed? A petefészek serkentésére használják a cickafarkat, illetve petefészek működést serkentő cseppet lehet a DM-ben is kapni. A tüszőrepedés elmaradása hormonális probléma általában tüszőrepesztő injekciót szoktak adni, erre külön teáról nem hallottam.
2009. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Korábban volt ilyen problémám, voltam is orvosnál, ha hasonló tüneteim vannak, félek, hogy megint az lesz.
2009. jan. 19. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen tünetek vannak,ha nincs tüszőrepedés???
2009. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem abban jelentkezett hogy pecsételgettem a vérzés előtt néhány napig.
2009. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy mérted-e a hődet, de ha igen akkor peteérés után megemelkedett?
2009. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!