Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norculut vs. Terhesseg?

Norculut vs. Terhesseg?

Figyelt kérdés

1 hete, jan 15 en vettem be az utolso szem norculutot amiatt h megjojjon a mensim. 1x1 - 5 napig. De sajnos nem jott meg semmi csak gorcsolget a hasam tegnapvolt a legdurvabb meg az ugyeletre is be kellett menni adtak be nos-pa -- na azutan jobb lett. :)

Melleim fajnak nyomasra is valamint szaraz a mellbimbon levo bor. Hanyinger elvetve.

Mi lehet ez es miert nem jon meg ? Lehetek terhes ? A Norculut beszedese ellenere is? Norculut szedese elott csinaltam tesztet.jan. 10en - negativ.

Mensim vartam 2008 dec. 25re. Tehat 1 ciklus kimaradt.


2009. jan. 19. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, tünetek alapján azt mondanám lehet, hogy terhes vagy. A norculutot nem azért írják fel, hogy "elvetéljen" az ember. Van egy ilyen hatása is, hogy a nagyon korai terhességet esetleg megszakíthatja. De neked miért írta fel az orvos? Ugye ő írta fel? Mert fontos nagyon az adagolás.
2009. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!