Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 11 nap...

Lehetek terhes ha 11 nap mulva kell megjönnie?

Figyelt kérdés

Január 1-én volt meg,de csak 3 napig és barnás ,nagyon gyenge vérzéssel.

A ciklus 19-ik napján tartok,ha azt menzinek vesszük.

Hányingerem van,mellfájás,és aluk görcsöl a hasam 5 napja.

Január 4-én negativ lett a teszt.

De most nagyon nem vagyok jol,émelygés,hányinger,rosszközérzet,görcsök,nyilalások.


Várjam meg mig megjön vagy elötte teszteljek???

Tanácstalan vagyok.:-(


2009. jan. 19. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
AZT NEM IRTAD HOGY EZ IDŐ ALATT VOLT-E SZEX,IGY ÉN EZT TUDNÁM TANÁCSOLNI.ÉN A HELYEDBEN NEM TUDNÉK VÁRNI,ROHANNÉK TESZTÉRT.HA NEGATIV MEGNYUGODHATSZ,HA POZITIV MEHETSZ DOKIHOZ.DE NE LÉGY SZOMORU.
2009. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.Igen volt sex .

2 naponta vagyunk együtt a férjemmel.

Nem lehet hogy előbb volt a pé-em és most ágyazódott be??

Vagy korai az émelygés?Köszönöm

2009. jan. 19. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
ha jan.1-től volt menszeszed 3 napig akkor 4.-én hogy lett volna pozitív teszted? ezt nem értem. január 1-től kell számolni a ciklust, 14. napon érik a petéd és ha az meg is termékenyül majd csak 14 nap múlva lesz pozitív a teszted ha terhes lennél. vagy, nem???
2009. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szért csináltam tesztet 4-én mert a mensim sosem volt ilyen.Nekem 6 napig szokott tartani,és jó bőven.

Ahogy olvastam lehet terhesség alatt is barnázás.De negativ volt.


De ha csak ebben a ciklusban ágyazodott be akkor még korai a tüneteim szerintem.Vagy nem?

2009. jan. 19. 10:09
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem már volt vetálésem ,és az a baba pont a menzi alatt fogant meg.Tudom kevés esély de nekem igy volt
2009. jan. 19. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!