Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az LH teszt tévedhet? Vagy...

Az LH teszt tévedhet? Vagy inkább a hőm csalóka?

Figyelt kérdés

Használom az Lh tesztet, és még csak most kezd erősödni a 2. vonal. Szerintem ma vagy holnap már pozítiv lesz, viszont a hőm szerint ma van peteérésem (leesett), és a hőm eddig nem hazudott. Azonkívül nagyon fáj a bal petefészkem.

Szóval, lehet, hogy az LH teszt téved? Azért furi, mert a hőm eddig mindig egybeesett az LH teszt eredményével. Vélemények?


2009. jan. 19. 07:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Az LH teszttel nekem nincs jó tapasztalatom. Tavaly októberben egy ciklus alkalmával használtam 8 napig a "kritikus" idősben. Minden alkalommal erőteljes negatív volt. Viszont rá 2 hétre a terhességi tesztem pozitív lett:) Úgyhogy nyugi, tévedhet. Szerintem érdemesebb a testünk jeleit figyelgetni és abból levonni a következtetést:)

Sok sikert a babához!

2009. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!