Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 8-án volt PÉ-m akkor...

Ha 8-án volt PÉ-m akkor holnap reggel korai még a teszt? 10es érzékenységű qupido teszt.

Figyelt kérdés
22re nem várom...a hőm 37,0 ma már 37,2 bár ez még nem utalhat babára úgytudom.
2009. jan. 18. 16:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mensi előtt 1 nappal kimutatta a 20-as teszt a babát. Ráadásula hőmérsékletem sem volt ennyi. Báe a hődet mindíg a saját előző havi hődhöz kell viszonyítani. Az előző ciklus ugyanezen a napján mennyi volt? Nekem már a 9-10. naptól feljebb volt a hőm az előző havihoz képest.

Szerintem a mensi előtt 2 nappal reggeli vizeletből csinálhatsz, ha nem bírod kivárni a mensi napját!!

Én nem bírtam!:)

Drukkolok, hogy baba legyen!

2009. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem még várj pár napot! Tudom hogy nem könnyű, én is hasonló cipőben járok. Nekem 9-én volt pé-m, 23-án kellene megjönnie. Én mindenképp megvárom a jövő hétvégét. A hődön kívül érzel még valamit? Nekem ma kezdett kicsit érzékeny lenni a mellem. És alul a méhemet kicsit nagyobbnak és feszesebbnek érzem. 3 napja pedig van szúrka is, mintha meg akarna jönni. 5,5 éve éreztem utoljára ilyet, mikor a fiammal lettem terhes. De nem kiabálom el, mert még nem biztos. Lehet hogy a mensi készülődik. Bár nagyon szeretném, ha pozi lenne! Gondolom te is!

Majd írd meg mi lett az eredmény!

2009. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat!

Hajnali pisilés,hányinger van.

Nem bírtam várni,csináltam egy tesztet,de ez még negatív.

Majd szerdán a következő...:D

És írok,de te is ti is...:D

2009. jan. 18. 18:37
 4/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 9.én volt pé-m. Már én is túkön ülök:-)Én is Qupidóval tervezem majd a tesztelést, de próbálok még türelmes lenni picit. Gondolom Te délután csináltad meg a tesztet, így persze, hogy korai volt még és nega.Szerintem a 10es tesztnek is kell minimum 10 nap és akkor is reggel, mert még ha sikerült is húde kevés még a HCG.

Szorítok, hogy sikerüljön!:-)

2009. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Tűkön, bocsi;-)
2009. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát jó rég pisiltem a vizsgálathoz,dehát ma a 10.nap szóvalez inkább ilyen nyugalom dolog lett.


Te mikor tesztelsz?

2009. jan. 18. 19:09
 7/26 anonim ***** válasza:

Én keddre vagy szerdára tervezem a tesztet, attól függ, meddig bírom...Nekem 4 napja 37.0 és 37.1 között ugrál a hőm, ma már felment 37.2-re. Reménykedem...

Te mikor "lövöd" el a következő tesztet?

Szorítok mindenkinek:-)

2009. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ma is 37,2 volt a hőm ugyhogy remélek...

Holnap reggel tesztelek,de lehet hogy csak szerdán,meglátom hgy bírom.

2009. jan. 19. 12:21
 9/26 anonim ***** válasza:

Na szia!

Mi a helyzet?Teszteltél? Hőd?

2009. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Szia!MA csináltam meg,de még negatív:(

De semmi jele a mensinek.szerencsére.

A hőm újra 37,0.Ez baj szerintetek?

2009. jan. 20. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!