Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném elkezdeni inni a...

Szeretném elkezdeni inni a cickafark és a palástfü teákat. A ciklus elsö felében a cickafarkot kell inni pé-ig. De honnan tudom h van e egyáltalán pém? Szoval meddig kell inni? A mens. Idöt ki kell hagyni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mensi első napjától elkezdheted a cickafar teát. Ha 28 naposak a ciklusaid, akkor a 14. nap után mehet a palástfű. Ha nem 28 naposak, akkor annyival több ideig menjen a cickafark, ahánnyal hosszabb a ciklusod. Akkor nem tudod pontosan mikor van pé, ha nem rednszeres a ciklusod. Segít, ha méred a hődet és nézed a nyák mennyiségét, és azt hogy milyen. A pé-kor tojásfehérje szerű sok folyás szokott lenni. De vehetsz ovu tesztet is.

Miből gondolod, hogy nem volt eddig pé-ed?

2009. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak abbol gondolom h vettem pg53 mikroszkopot az nem mutat nekem semmit!De testi tüneteim vannak.fáj egy kicsit a hasam,puffadok és folyásom is van.Akkor valoszinüleg van pé.?
2009. jan. 18. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. a mikroszkópot dobd ki de nagyon gyorsan , semmire sem való nekem is mindig negatívat mutatott mikor minden hónapban rendesen volt pém szóval szobd a kukába ne hagyatkozz rá mert sokat fogsz csalódni a h.lye mikroszkóp miatt.
2009. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!A pé.re utalo jelek mind megvannak csak az a baj h a ciklusom 27 és 34 naposak!szoval nem tudom h mi legyen!Ez a hömérözés meg hááát teljesen magas!
2009. jan. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!