Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tesztet érdemes venni...

Milyen tesztet érdemes venni a patikában: kazettás vagy tesztcsíkot-ami tutira kimutatja ha baba van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
hidd el, mindegy az milyen, ha baba van úgyis 2 csíkos lesz
2010. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlanád?-márkát és milyen árban van?
2010. dec. 5. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 13.dpo-n délután a Gabriel kimutatta!
2010. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,nekem nem. (ez volt pénteken) azóta sem ért még ide (ami persze nem baj ) viszont a hőm folyamatosan csökken. Ma 36,8 felett volt picivel. Tegnap 36,9, péntek 37. Tegnapra nem vártam.
2010. dec. 5. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha csökken a hőd az nem jó jel...


De én is a Gabrielt tudom ajánlani!

2010. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gabriel 800 Ft körül van!
2010. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem is Gabriel, de szerintem mindegy igazából, mindegyik nagyjából egyforma. Általában 25-ös. Ha neked negatív, akkor vagy tényleg nem vagy babás, vagy még annyira alacsony a HCG szinted, hogy nem mutatja ki a teszt. Ez csak a te szervezetedtől függ, nem feltétlenül egyforma a HCG szint még napra egykorú terhességek esetén sem!

2010. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!