Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős görcsélés esetén biztos...

Erős görcsélés esetén biztos hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Még két nap a mensiig ,az éjjel arra ébredtem hogy iszonyúan fáj az alhasam szúró erős fájdalmat éreztem.Lehet hogy fúrcsán hangzik de alóról mintha még a hűvelyem is fájt volna kb 2 óra hosszáig tartott.Nem fájt még eddig soha ennyire terhesség esetén ilyen nem fordúlhat elő ugye?
2009. jan. 18. 12:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval amikor ti terhesek lettetek görcsöltetek?:D
2009. jan. 18. 13:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem görcsöltem egyáltalán, de ha neked még nem volt ilyesmi, akkor ez akár azt is jelentheti hogy baba lesz.

De az is lehet, hogy csak azt jelzi, hogy a mensid is erősebb lesz a szokásosnál. Ez majd csak két nap múlva derül ki.

Addig is kitartás!! Drukkolok!:)

2009. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt éreztem, mint mikor meg akar jönni. Ezt éreztem kb. egy hétig. Minden nap azt hittem, hogy na ma jön meg, ma jön meg, de nem jött.


32 hetes kismami

2009. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!