Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell a hot merni reggel?

Hogyan kell a hot merni reggel?

Figyelt kérdés

Lehet bugyuta kerdes, de fontosak lehetnek a reszletek.

Arra gondoltam, hogy pl mennyi ideig kell merni, ha digitalis lazmerot hasznalok, az ugyanolyan jo? Hol a legjobb merni (melyik testreszben)? Koszi a valaszokat!


2009. jan. 18. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A legjobb a higanyos hőmérő, amit célszerű este lerázni és az ágy mellé késziteni. Amikor reggel felébredsz már mérheted is a hőmérsékletedet. Lehet szájban, hüvelyben és végbélben mérni. Minden nap jegyezd fel az értékeket. 5 percig kell mérni.
2009. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ugyanolyan jó a digitális is, csak a szádban, vagy a hüvelyben kell mérni, úgy hogy még pisilni sem kelhetsz fel előtte.

Én is vettem egy higanyos lázmérőt erre a célra, de kipróbáltam, és mindíg ugyanazokat az értékeket mutatta.

Ráadásul az még csipog is ha kész ven. Én a számban mértem!

2009. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!