Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kéne megjönnie, hálisten...

Ma kéne megjönnie, hálisten nem jött meg eddig. De sürü fehér folyásom van. Ez baj? Vagy ez jó jel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem jött meg mindenképpen jó jel, de ennél többet, pláne biztosat nem lehet kijelenteni.
2009. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem válaszolóval. A folyásra ne adj, mert nekem pl ilyen szokott lenni menzi előtt és mikor terhes voltam teljesen száraz voltam. De van akinek meg ilyen a folyása mikor terhes. Ez teljesen egyéni és nem törvényszerű. Ha nem jön meg, holnap vagy utána már próbálhatsz tesztelni. Drukkolok!
2009. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy olvastam, hogy száraznak kell lennie terhesség esetén a nem várt mensi előtti napokban. Viszont nekem az tűnt fel, hogy sok fehér folyásom volt. Azt is olvastam, hogy aki folyást tapasztal, annak a ciklusa többi napján is több folyása volt mindig mint annak aki szárazságot. Tehát ezt nem érdemes terhességre utaló jelnek venni önmagában.

Viszont a mensi előtti egy-két napban vizes folyásnak kell jelentkeznie mindenkinél, mert a nyálkaleválás előtt a víz ürül ki először.

Ha neked nem ilyen, hanem tényleg az a sűrű fehér, akkor az én esetemből kiindulva, babára szavazok.

Írd meg légyszi, mi lett a teszt eredménye. Mikor tesztelsz?

2009. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát még várok pár napot a teszttel.nem szeretnék csalódni.de akkor jó jel,ha fehér folyásom van?nem vizes.remélem nem jön meg
2009. jan. 18. 14:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, nálam ugyanolyan volt, mint most amit leírtál. Ha nem vizes, az jó.

Írd meg majd légyszi az eredményt, ne felejtsd el! :)

2009. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mindig nem jött meg:)és még fehér folyásom van.remélem tényleg jó jel.de még nem merek tesztelni,hátha nem mutatja még ki.csak 1 napot késett eddig.mikor teszteljek?és melyik a jó teszt?
2009. jan. 19. 08:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem már tesztelhetsz simán. De ha nagyon tutira akarsz menni, akkor várj még két napot.

Ha kibírod...:)

Drukkolok

előző

2009. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egy ismerősöm meg mondta h min.várjak 1 hetet.mert elöbb ugyse mutatja ki.vagy igen?és milyent vegyek?
2009. jan. 19. 11:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Ó, hát nekem az első terhességemet már a mensi előtt 3 nappal kimutatta! A DM-ben jókat lehet kapni, de gondolom a Rossmannban is. Én HCG-line-vel teszteltem a második babát, de szerintem mindegy hogy milyet veszel, legalábbis én sokfélét használtam és mindegyikkel elégedett voltam. De van akinek egyik-másik nem válik be.

Szerintem tesztelj most egyet, akár már így délután is, vagy holnap reggel, az biztosabb.

Szerintem babás vagy!

2009. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

de barátnőm meg mondta h neki pár nap mulva se mutatta ki

hanem 1 hét mulva.bár kinek-hogy.és ezek az olcsóbbak is kimutatják most?amik a patikába vannak?nem akarok drágát venni.

2009. jan. 19. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!