Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez, ha 15-én volt...

Mi lehet ez, ha 15-én volt nagyon kevés barnázásom (ciklus. Hu szerint ekkor kellett volna megjönnie), de 16-án már semmi, és azóta sem. Utolsó ciklusom 34 napos volt, előtte 28?

Figyelt kérdés
Jónás napom jan 11. volt. Ma reggel Gabriel tesztem negatív lett. Most menjek dokihoz, vagy mi? Mellem fáj, ami mensinél el szokott múlni, de most a barnázás után maradt. Annyira szeretnék babót!
2009. jan. 18. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Várj egy-két napot, azután tesztelj újra.Szerintem baba lesz:))
2009. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is várj pár napot! Aztán teszt! Próbálj esetleg vmi érzékenyebbet venni! aztán írd meg, hogy sikerült! ;-)
2009. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel is teszteltem, és negatív :( Mensim továbbra sem jött meg, mellem feszül, és néha szurkál a pocim. Szerintetek?
2009. jan. 20. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!