Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem már lassan 3 hónapja...

Nekem már lassan 3 hónapja nincs menziszem. Meddig mutatja ki a teszt az eredményt? Még próbálkozhatok vagy irány a doki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Irány a doki!!!!!

Ne légy felelőtlen!!!

Akár terhes vagy, akár nem, 3 hónapos kieséssel már rég el kellett volna menni orvoshoz!

Azt gondolod, hogy terhes vagy, érzel valami tünetet?

2009. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én nem értem a kérdésedet. Milyen teszt és milyen eredményt? Ha terhességi tesztre gondolsz az már réges rég kimutatja, de lassan már a hasad nő terhesség esetén! Ha nem vagy terhes, akkor nincs mivel próbálkozni, mert három hónap mensi nélkül egyáltalán nem normális dolog. Ahhoz már doki kell.
2009. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam is így kezdődött, elmentem dokihoz azt mondta szedjek fogamzásgátlót és akkor majd beáll a menzim. De én mondtam, hogy nem akarok szedni és, hogy szerintem vmi komolyabb baj van. Így aztán elküldött vérvételre és kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Azóta gyógyszert szedek és semmi bajom. Persze nem biztos, hogy nálad is ez a gond, csak én azt ajánlom, ha neked is azt mondják szedj fog.gátlót, akkor ne hagyd annyiban.
2009. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Te komolyan 3 hónapja tesztelgetsz negatívat menzi nélkül? Nem gondolod, hogy már rég orvoshoz kellett volna menned?Hétfőn irány a doki!!!!!!!!!!Remélem semmi komoly.
2009. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok és itt válaszolok ha nem baj. Ezt tudom róla.

A HCG hormon szintje a 10-11. hét környékén leesik. Itt található egy táblázat a HCG mennyiségének változásáról.

[link]

Egyébként én mindenképpen elmennék a helyedben dokihoz, mert ha terhes vagy már rég látnia kellett volna, ha meg nem akkor kideríteni, hogy mi a gond.

2009. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehet, hogy 3 hónappal ezelött hagytad abba a fogamzásgátlót? Akkor is elöfordulhat a kimaradás, de én ilyenkor már a dokinál ültem. Terhes én sem voltam (elötte már teszteltem), csak arról volt szó, hogy a méh nyálkahártyája (a fogi után) felépülöben van.

De mindenképp menj orvoshoz !

2009. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, hogy nagyon ritka esetekben előfordul, hogy a teszt nem mutatja ki a terhességet (egyáltalán nem), viszont egy idő után már azért nem mutatja ki, mert a HCG szint a terhesség haladtával csökken. Remélem nem írtam teljesen érthetetlenül. Olvasgass fórumokat, kismamák hozzászólásait! Tőlük nagyon sokat lehet megtudni a tapasztalataik alapján.
2009. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!