Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm még nem emelkedett meg,...

A hőm még nem emelkedett meg, viszont a nőgyógyászom már látta a sárgatestet a petefészekben. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Most így egy kicsit elbizonytalanodtam. Én mindig kb. félidő tájékán (egy-két nappal később) érzem úgy, hogy peteérésem van, mert fájdogál, szúrkál, stb. Eddig úgy gondoltam, hogy ilyenkor kell próbálkozni leginkább a babával. Viszont nemrég voltam a nőgyógyászomnál, aki az ultrahangon látta a sárgatestet. A hőm viszont csak ezután majdnem egy héttel emelkedett meg, és úgy tudom, igazán ez az ovuláció jele. De ha még nem volt tüszőrepedés, akkor nem lehetett sárgatest, nem igaz? Szóval most nem igazán tudom, hogy hogyan is van ez.
2010. dec. 3. 15:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!