Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek? Szerdára...

Mikor tesztelhetek? Szerdára nem várom.

Figyelt kérdés
Szerdára nem várom. Mikor tesztelhetek, hogy a teszt már az igazságot mutassa!?
2009. jan. 17. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia , én is hasonlót kérdeztem pár nappal ezelött és nekem azt tanácsolták a többiek hogy mindenképp várjam meg a menses első elmaradása napját.

Vannak tüneteid.

Tudom nehéz kivárni én is megörülök , de ha nem birod ki tesztelj csak ne legyél csalódott ha negatív mert az még nem tuti eredmény.

2009. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Csütörtökön már tesztelhetsz, ha nem jön meg addig.

Ne jöjjön meg!!!!! :))

2009. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Leghamarabb szerda szerintem is. De ha akkor negatív még az sem jelent semmit.Korábban szerintem nem érdemes
2009. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Én várnék legalább egy hetet.

Amúgy a 9.napon tesztelte du. és azonnal látszott a két csik.

2009. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pé utáni 12. napon az LH teszt is kimutathatja jóstesztként. Ezt is reggeli vizeletből kell megcsinálni.

Nekem egyébként már a mensi előtt 1 nappal kimutatta a rendes teszt, és nem is volt olyan halvány. De ez nem mindenkinek válik be.

Ha kibírod a mensi idejét szerintem is várd meg.

Én nem bírtam!!!

2009. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mensi várható napján már tesztelhetsz, de a biztonság kedvéért reggeli vizeletből. Ha esetleg negatív lenne, de mégis gyanakszol terhességre, két nap múlva ismételd meg, mert a HCG szint kétnaponta duplázódik. Legalábbis ezt olvastam.
2009. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!