Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy buta lesz a...

Lehet, hogy buta lesz a kérdésem! A nőgyógyász biztosra megtudja állapítani, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja fájnak a melleim.Szerdán elmentem a nőgyógyászhoz,megvizsgált és azt mondta nem vagyok terhes.

Viszont állítólag van egy kis fertőzésem és petefészek gyulladásom.Amit azért nem értek mert semmi ráutaló tünetem nem volt.Kicsit szúrt a petefészkem.Viszont mióta szedem a gyógyszert meg használom a kúpokat azóta fáj a hasam...

És nekem még mindig van egy olyan "érzésem",hogy terhes vagyok.(Tudom bután hangzik).Mik a terhesség biztos tünetei?


2010. dec. 3. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen tapintással egészen bizonyosan meg tudja mondani mert terhesség esetében a méh tömöttebb lesz gömb alakot vesz fel, tehát mindenféleképpen felismerhető.

Ha mégis kételyek gyötörnek akkor tesztelj egyet vagy menj el másik orvoshoz.

2010. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív terhességi teszt...
2010. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen,a teszten én is gondolkodtam.Csak gondoltam az orvosi vizsgálat biztosabb mint a teszt...

Köszönöm a válaszokat!:-)

2010. dec. 3. 08:50
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem menj vissza a dokidhoz, és mond el, hogy fáj a hasad...

Terhesség biztos jelei, ha kimarad a mensid, és kimutatja a teszt! :) Ezek a legeslegbiztosabbak.

Én például még eljártam bulizni (szégyenszemre) 4-5 hetes terhesen, mert nekem fogalmam nem volt arról, hogy várandós vagyok. Viszont nekem is kimaradt, ez volt az egyetlen jel, de szedtem nyugtatót a vizsgaidőszak miatt, és mondta az orvos, hogy ne lepődjek meg, ha kimarad..Utána rá 1 hónapra rutin vizsgálaton voltam a dokimnál és ő mondta, hogy baba lesz (akkor voltam 6. hetes) és elküldött ultrahangra.

Szóval vegyél egy tesztet, ha pozitívat mutat, akkor vissza a dokihoz, mond el neki és kérj egy beutalót ultrahangra. (nálunk kellett kérni)

Vizont ha Te teljesen bitos vagy benne, akkor mond el neki, és hátha megnyugtatás képpen beutal ultrahangra. :)

2010. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

"Viszont mióta szedem a gyógyszert meg használom a kúpokat azóta fáj a hasam... "


Ez a mondatod nem egészen egyértelmű számomra.Antibébi tablettát is szedsz és még pluszban hüvelykúpot is ( fogamzásgátló )?!

Ha ez így van, akkor ez is lehet a problémád gyökere, hogy fájdalmaid vannak + felborult a hormonháztartásod.

2010. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egész fiatal terhességnél a doki laborba fog elküldeni vizeletvizsgálatra.

Rólam 7 hetesen derült ki, először küldött laborba és utána UH-ozott.

2010. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót.A gyulladásra kapott gyógyszer óta fáj a hasam.

Szerintem veszek egy terhességi tesztet...

2010. dec. 3. 08:57
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként úgy nézte meg,hogy kenetet vett rákente egy üveglapra és ráfújt valamit.

Azért aggódok inkább,hogy sok gyógyszert szedtem mostanában (arcüreggyulladásra)és ha terhes vagyok nem akarok ártani a babának.

Egyébként most volt meg a menstruációm,de erre még a doki.is azt mondta(mielőtt megvizsgált),hogy attól még lehetek terhes.

Az a baj,hogy túlságosan aggodalmaskodó vagyok...

2010. dec. 3. 09:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet és ird meg mi lett! első
2010. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ok.Este megveszem.Legkésőbb holnap írok!

Köszi!:)

2010. dec. 3. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!