Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojasfeherjes volt a huvelyval...

Tojasfeherjes volt a huvelyvaladekom ket napig, ma mar nem es az ovuteszt negativ, semmit nem erosodik, mitol lehet?

Figyelt kérdés
Az ovulacio lehet ennyivel kesobb, mikor mar csak kremes valadekom van?
2010. dec. 2. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Tojásfehérjés váladék általában megelőzi az ovut, nálam mindig, de olyankor már szeretkezni kell, hogy mire a pete kiszabadul a tüszőből addigra a spermák ott várakozzanak.Babát tervezők otthonában ezt írják:


Ha spórolni akarsz az ovulációsteszttel, akkor elég elkezdened a tesztelést, ha már tojásfehérjeszerü hüvelyi nyálkád van (vagy ha az soha sincsen, akkor ha már krémes a nyálka). A tüszörepedés soha sem elözi meg a legjobb minöségü nyálka termelödését, így nem fogsz lemaradni semmiröl.


Én nemrég kezdtem el használni az ovu tesztet és azt vettem észre, hogy a teszt akkor pozitív nálam amikor már csak krémes nyálkám van. Uh-on is voltam az igazolta a pé-t.

2010. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!