Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan. 5.én jött meg a mensim,...

Jan. 5.én jött meg a mensim, és onnantól kezdve a párommal minden nap együtt voltunk a mensi alatt védekezés nélkül.Lehet, hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
pár napja érzek erős hasszúrkát, hol középen, hol jobb oldalamon, de jelemzőbb középen. Tegnap reggel meg amint felkeltem, olyan "furcsa" hányingerem volt, gyenge voltam egészen délig, ma meg már a melleim is piszkosúl fájnak,és az émelygés az környékez, lehet jön a picurka??
2009. jan. 17. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. most vagy akkor középidőben? Ha most van peteérés, akkor most húzzatok bele, hogy legyen picurka! :))
2009. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig szabálytalan volt a mensim, legutóbb 31napra jött meg, szóval sajnos nem tudom, h mikor lehetek közép időben. Az sem kizárt, hogy a mensi alatt lehetett peteérésem? :) Ilyen tüneteket, még sosem produkáltam... Bár babuci lenne:)
2009. jan. 17. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt hallottam az sem jó ha mindennap szeretkeznek a párok akik babát szeretnének, mert a spermiumok "felhígulnak"!

Ha peteérésed van úgy sem egy nap alatt zajlik le! Szerintem 2 naponta "elég" szeretkezni!

Szorítok, hogy mielőbb legyen babótok!

2009. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,


Mensi alatti pé-ről még nem hallottam.

Hiszen ez egy folyamat.

2009. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Attól, hogy te még nem hallottál róla, a dolog igenis létezik, bár nem "normális", nem általános! Anno én is mensi ideje alatt estem teherbe... Kivétel erősíti a szabályt...
2009. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!