Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után "gyertyapóz"...

Együttlét után "gyertyapóz" segíthet? Filmben láttam.

Figyelt kérdés
Egy filmben láttam, hogy együttlét után lábak a falnak, gyertya pózban feküdni 20-30 percet, hogy segítsük a "célba érést". Ez valóban segíthet? Vagy mivel lehet hőmérőzésen, cickafark-palástfű teán kívül még rásegíteni a sikerre?
2009. jan. 17. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt olvastam, hogy nem negyobb az esélyed, mintha csak simán feküdnél az ágyban. Az viszont tuti, hogy az nem jó, ha utána rögtön felkelsz és mászkálsz. Nekem a doki még E vitamint javasolt, mert progreszteron termelést segíti, amitől be tud ágyazódni a petesejt. Szednem kellett még vas-komplexet is.

Sok sikert!!

2009. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem meg a gyertyaállás is sokat segíthet, mert akkor mindegyik kiskatona csak lefelé tud menni :) és minél több ér oda, annál nagyobb az esély, h valamelyik bebújik abba a petesejtbe... mert ugye ha csak fekszel, akkor egy része kifelé is folyik...
2009. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem igen én ugy maradtam terhes a babucin azota hat hónapos.sok sikert hozzá
2009. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, segít. Főleg ha hátrahajló méhed van. Nekem sajnos ez van, szóval én mindig ezt csinálom.
2009. jan. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!