Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki november 26 körül nem...

Van aki november 26 körül nem várta, és nem is jött meg neki?

Figyelt kérdés

És teszteltél? Mit mutatott?

Én ma reggel teszteltem, negatív lett, 25-ös érzékenységű. Lehet még baba?


2010. dec. 1. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 28-ra, akkor + lett. Azóta egyre halványabbak a tesztek, ma reggel teljesen negatív :(

Neked lehet, persze. Attól függ, ovud mikor volt. Ha később, akkor előfordulhat, hogy kevés a kimutatnivaló.

2010. dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 28-ra nem vártam, nem is jött meg, eddig van 2 negatív tesztem, a ma reggeli pedig olyan ha akarom 2 csíkos, ha akarom nem. Holnap veszek még egyet tesztet, majd az eldönti, hogy akkor most mi van.
2010. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 20. kellett volna, vagyis nem kellett volna, és nem is jött meg. Azóta sem. 23.csináltam egy tesztet,ami nagyon halvány negatív lett, aztán tegnapelőtt csináltam a második tesztet, ami tökéletes pozi lett. Hétfőn megyek dokihoz.Szurkolok neked!
2010. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! és a szurkolást! :)

Kedves Első: nagyon sajnálom :(

Nem terveztük egyébként a babát, viszont csak megszakítással védekeztünk, így semmi sem kizárt, bár 7 évig nem csúszott be így a baba. Van egy 17 hónapos kisfiam, őt már a menzi elmaradásának másnapján kimutatta a teszt, ezért furcsállom, hogy a 6. napon még negatív lett. Doki azt mondta telefonon kimaradhat a vérzés cisztától vagy hormonális problémától is.

Nagyon reménykedek benne, hogy baba :)

Holnap megyek dokihoz, ha még visszanéztek megírom mi volt :)

2010. dec. 2. 21:09
 5/6 A kérdező kommentje:

sziasztok!

nincs baba, ugyanis ma reggelre megjött :( soha életemben nem késett még talán 2-3 napot sem, és én minden hónapban felírom a naptárba, szóval most kibabrált velem a testem :(

írjátok meg ti is ha van kedvetek, hogy nálatok mi lett!

2010. dec. 3. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Első voltam
2010. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!