Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a cickafarkfű...

Lehetséges hogy a cickafarkfű - palástfű teák ivásától lerövidül a ciklus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szept. óta szeretnénk babát és dec. 26-án (menzes 1.napján) elkezdtem inni a cickafark teát, majd a 14. naptól a palástfüvet - ahogy tudtommal kell. Erre most 1 héttel a vártnál korábban megjött, pedig eddig rendszeresen 27-28 nap volt. Lehet ez a teáktól? Előre is köszi!!


2009. jan. 16. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Szerintem nem a teáktól van! Legalábbis nem hallottam még ilyenről! Viszont jó ha iszod! Mert én ahogy elkezdtem inni e két teát! 1.hóra rá babás lettem! :)
2009. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem brutál hoszúak voltak a ciklusaim (73-77 nap), ezért december elejétől (november 23-án volt az utsó mensim) azt csináltam, hogy 1:1 arányban bekevertem őket és minden nap ittam egy bögrényit. December 28-án pozitívat teszteltem! :-)

Ami még fontos, NE GÖRCSÖLJ!!! December előtt én is állandóan néztem a mikroszkópot meg figyeltem magam, aztán dec-ben azt mondtam: elég! Majd januárban lesz kivizsgálás, stb. Eddig úgy néz ki nem lesz rá szükség! :-)

Szóval csak lazán és higyj a teákban!

2009. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat és gratulálok Nektek!

2009. jan. 17. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!