Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha 5 hetesen néha...

Normális, ha 5 hetesen néha belenyilal a lágyékomban?

Figyelt kérdés

Általában akkor szokott lenni amikor ülésből felállok, de néha akkor is ha állok, vagy megyek (ez tényleg csak ritkán van). Nincs semmi barnázásom vagy vérzésem.

Nem utalhat ez korai vetélésre, ugye???


2009. jan. 16. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is 5 hetes vagyok, és ugyanezt érzem.A kislányomnál is ez volt, sőt 6 hetesen még barnáztam is vele, de ő most 3 éves!Szerintem ez normális, vagy legalább is nem veszélyes!
2009. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ez volt! Most 10.hetes vagyok de még most is fáj a hasam! Természetes! Jó babavárást:)!
2009. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert az első terhességemnél soha nem volt ilyen és semmmi más szokások tünet. Most meg még nem voltam dokinál, majd csak két hét múlva akartam menni. De ha ez normális, akkor nem megyek el hamarabb. Mégegyszer, köszi.

Nektek is problémamentes babavárást.

2009. jan. 17. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!