Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet korai volt a teszt?...

Lehet korai volt a teszt? 10es érzékenységű a 24. napon.

Figyelt kérdés
Sok tünetem megvan ami eddig nem volt.Duphastont szedek,ezért lenne fontos mielőbb tudni ha baba van.
2010. dec. 1. 09:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan,hogyha akarom van csík ha akarom nincsen,nagyon halvány....
2010. dec. 1. 09:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltölteni?
2010. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?Mikor volt ovud?Mikorra nem várod?Az ovu után 11-12 napnak minimum el kell telnie még egy ilyen érzékeny tesztnél is.Én is ilyet használok.Drukkolok!
2010. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

28naposak a ciklusok,14.napon volt PÉ.

Szombatra nem várom.


Feltölteni nem sok értelme van,mert szabad szemmel se nagyon látható a csík csak ha nagyon megnézed.


Inkább az érdekelne volt e olyan akinek ilyen korán kimutatta.

2010. dec. 1. 10:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát olvastam már olyanokat,akinek kimutatta,de nem ez a jellemző.Ha fontos minél hamarabb megtudni,akkor próbáld meg holnap vagy inkább holnapután reggel első vizeletből.A hcg a szervezetben másfél naponta duplázódik meg.

Drukkolok és írd meg mi lett!

2010. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy most várok szombat reggelig,addig meg szedem a gyógyszert tovább,aztán ha akkor is ilyen akkor még egy teszt hétfőn,és teló a dokimnak...
2010. dec. 1. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság Veled?
2010. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vasárnap teszt nega,gyógyszert már nem szedem,de mensi sehol...Majd írok mi van
2010. dec. 7. 21:05
 9/9 anonim válasza:

szia!

en is tesztre varok, mert 10 nappal egyuttlet utan negativ a 10es teszt.

ket gyerekem van mar, es ott minkdet esetben kimutatta 28. napon a terhesseget, nagyon halvanyan ugyan, de latni lehetett.... nekem viszont 20.nap koruli peteereseim vannak, igy jott ki a 10 nap utani pozitiv tizes teszt.....

most viszont negativ...:( azert meg remenykedek... dehat nekem is csutortokon/ hetfo kozott kene megjonnie, nem tudom csak saccolni mikor lehtett peteeresem, abbol indulok ki , mikor voltunk egyutt, plusz 3 nap az himivarsejtek eletben maradasa miatt....

2011. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!