Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hagyom abba a gyogyszer...

Most hagyom abba a gyogyszer szedését. Mindenképpen meg kell várni a három honapot vagy elöbb is probálkozhatunk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet használtál. Aminek magasabb a hormontartalma pl. Diane érdemes 3-6 hónap kitisztulási időt hagyni, mert fejlődési rendellenességet okozhat. A többinél nem feltétlenül kell várni addig. De érdemes megvárni, hogy beálljon a ciklusod. Nekem pl. az első két hónapban még peteérésem sem volt.
2009. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont a napokban olvastam az egyik nőgyógyász honlapján, hogy az tévedés, hogy a gyógyszer abbahagyása után hónapokat kell várni, amire "kiürül, megtisztul" a szervezetünk. Bármikor neki lehet állni a baba projektnek. Én Harmonettet szedtem 7 évig, ez az első gyógyszer nélküli hónapom, meglátjuk mi lesz. Én bizakodom, hogy hamar összejön. Az biztos: mi folyamatosan próbálkozunk:)
2009. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én annak idején Tri-regolt(asszem ez volt a neve) szedtem, nem vártunk, és a második hónapban összejött a baba. Azóta 6 éves, egészséges nagylány.

De azért, ha megnyugtat kérdezz meg egy nőgyógyászt, hogy mit javasol.

2009. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én triodenat szedtem kb 9 évig. A doki azt mondta, amikor abbahagytam, hogy ne aggódjak, az első pár hónapban össze-vissza fog megjönni, amíg helyre áll a rend.

Az első hónapban rendesen megjött, de a másodikban késett. Tök nyugodtan töltöttem a napjaimat, mire a barátnőm viccesen megjegyezte, hogy már tuti terhes vagyok. Még aznap csináltam egy tesztet.

Már 7 hetes terhes voltam!!

A kis "vicc" most éppen itt rendetlenkedik nekem kisfiú formájában. Makk egészséges, kb az ovi alatt is csak 4-szer volt beteg(ez a második évünk).

Sok sikert a babaprojecthez!!!!

2009. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont ezt kérdeztem annak idején az orvosomtól. A mostani fogamzásgátlók elég alacsony hormontartalmúak, lehet rögtön próbálkozni. Az orvosom szerint, pont ebben a három hónapban vagy a legtermékenyebb, mert úgymond "végre" kiszabadulhatnak a petesejtek, mivel a gyógyszer hátráltatta a tüszörepedést. A barátnöm így lett terhes! Sajnos nálunk csak majd 2 év után jött össze, az elsö három hónapban még mensim se volt!

Sok sikert!

2009. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!