Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfáztam, hólyaghurutom van,...

Felfáztam, hólyaghurutom van, késhet ettől a menstruáció?

Figyelt kérdés

5 napja késik, soha életemben nem késett egy napot sem, viszont hólyaghurutom van, antibiotikumot is szednem kell. Okozhat ez késést?

Vagy szerintetek ez baba?


2010. nov. 30. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Késhet ettől is, de egy teszt gyorsan eldönti a kérdést.
2010. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze tudom, veszek is holnap, de nem figyeltem a ciklusomat, és ma este döbbentem rá, hogy 5 napja késik
2010. nov. 30. 21:05
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A hólyaghurutot laborvizsgálattal állapították meg, vagy csak a gyakori pisilési ingerre és a puffadásra alapozva?

Mert a két utóbbi dolog koraterhességi tünet, és semmi köze a felfázáshoz. :-)

2010. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

nagyon csípett, bementem az ügyeletre megnézték a vizeletet két keresztes lett és még vért is találtak benne, antibiotikumot írtak fel

De ma reggel teszteltem, és negatív lett, ha baba lenne már kimutatná bőven, 6 napja késik, de sokszor nekem még rövidebbek a ciklusaim 28 napnál, szóval késni soha nem szokott.

2010. dec. 1. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!