Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggelente hányingerem van!...

Reggelente hányingerem van! Feszül a hasam alul, tojásfehérjés fojásom van, a mellem feszül a bimbóm fáj ami soha nem volt mensi elött!Lehetek terhes? Vagy mensi jelek?

Figyelt kérdés
szerdán kéne megjönnie! szerintetek?? peteérésnél együtt voltunk párommmal és elötte is
2009. jan. 16. 15:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött meg! de a madártejtől amit eddig csak tömtem magamba hányingerem lett
2009. jan. 22. 15:35
 22/27 anonim ***** válasza:
Szia én most vagyok a 22 napomon és nekem is hányingerem van!És pém után 1 héttel kezdödött mikor elkezdtem érezni a hasszurkákat. te nemtesztelsz????
2009. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
vasárnap ,vagy hétfőn tesztelek! addig már bizti kimutatja ha nem jön meg!!
2009. jan. 22. 18:31
 24/27 anonim ***** válasza:
Hétfő van! :) Csináltál tesztet? SZORÍTOK! p:)
2009. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szia hát nem vagyo kterhes megjött de hát elég érdekesenelsőnap semmi nem votl csak rózsaszínmásodik harmadik nap nagyon erős utána csak kicsi vér és végül barnázás 7nap volt összesen amikor 3napig szokott megjönni
2009. jan. 31. 13:37
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom! :( Nem lehet, hogy vetélésed volt? CSak mert ez amit leírtál, nagyon arra hasonlít! :( Szerintem menj el orvoshoz, jobb lenne, ha megnézne! P
2009. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Szia nem mentem orvoshoz mert úghy helyreált nem fáj azóta hasam meg semmi! ma megjött de a derekam leakar szakadni semmi hasfájás csak a derekamat érzem hogy mindha kiakarna jönni a helyéről
2009. febr. 19. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!