Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam ma 1 tesztet (gabrie...

Csináltam ma 1 tesztet (gabrielt) pozitív lett, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Mikor menjek elöször orvoshoz??

és merjem elkezdeni az elevitet!

És mire vigyázzak?

kb 3-3fél hetes vagyok


2009. jan. 16. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem volt problémás terhességed vetélésed akkor ugyanugy élhetsz mint eddig. Persze ne menj kocsmába, füstös helyre, ne emelj nehezet.de nyugodtan csinálhatod amit eddig. Sportolhatsz módjával, takarithatsz. Elevitet szedheted. 6 hetes kor körül érdemes elmenni a nőgyógyászhoz akkora valószínű lesz szívcsőpulzáció.

Sok sikert!

2009. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

GRATULÁLOK!

Az Elevitet elkezdheted, elvileg már a fogantatás előtt két hónappal ajánlják szedni. Ha gondolod most is elmehetsz a dokihoz, bár a terhességet még nem fogja igazolni, mert csak megvastagodott nyálkahártyát fog tudni kimutatni. De a terhesvitamin márkáját megbeszélhetitek és felteheted a felmerülő kérdéseidet.

De ha úgy érzed ezekre nincs szükséged, akkor két hét múlva ajánlom felkeresni a dokit, 5 hetesen már látni fog petezsákot és a 6. héten szívhangot.

ha nem volt eddig vetélésed, akkor akár eddig is várhatsz.

Még egyszer gratulálok kedves Kismama! :-)

2009. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha már elmaradt a vérzésed,akkor minimum 4 hetes vagy. Orvoshoz az utolsó mensihez viszonyítva kb. 6 héttel érdemes menni, akkor már nagy valószínűséggel lesz szívhang is. Vitamint szedhetsz, de ha mezei folsavat veszel a gyógyszertárban az is jó. A lehetőségekhez képest próbálj változatosan és egészségesen táplálkozni. Cigitől ilyesmitől úgy is tudod, hogy tartózkodni kell, illetve annak sincs most itt az ideje, hogy 50 mázsa szenet lehordj a pincébe. Gratulálok és boldog babavárást!
2009. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!

Nem, nem volt még vetélésem:remélem nem is lesz.

21éves vagyok nagyon vártuk ezt a pillanatot

éreztem hogy sikerült elsőre!!!! el se hiszem milyen furán hangzik kimama!! de tetszik!!!!!:)

2009. jan. 16. 13:58
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!

Nem, nem volt még vetélésem:remélem nem is lesz.

21éves vagyok nagyon vártuk ezt a pillanatot

éreztem hogy sikerült elsőre!!!! el se hiszem milyen furán hangzik kismama!! de tetszik!!!!!:)

2009. jan. 16. 13:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Késik már,mikorra nem vártad? Ha pozitív,akkor ott baba van.Ne emelj nehezet,pihenj sokat.
2009. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gratulálok, pláne, hogy elsőre sikerült! ;-)

Igen, a 6.héten érdemes felkeresni az orvost, előtte is el lehet menni, hogy jó helyre ágyazódott-e be a baba, de úgyis vissza kellene még menned. Nekem a 6.hét bejött, nem volt semmi gond. ;-)

2009. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem dohányzok nem is dohányoztam soha!

de sajnos a párom igen!

az elvitet már meg vettem 2 hónapja csak nem mertem szedni tudom hogy ellehet kezdeni ellöttte,de úgy voltam vele majd ha lesz baba akkor!

És még valami nem vagyok valami sovány alkat hogy vigyázzak hogy ne hizzak meg túlságosan???

2009. jan. 16. 14:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

mikor volt az utolsó menszeszed? hanyadik napon vagy?

írj valamit erről. engem is érdekelne...

Gratulálok.

Az elevitet szedheted, meg nekem több orvos is mondta, hogy a FOLSAV nagyon fontos az első 12 hétben a babának!!

olvass róla a neten, hogy milyen hatékonyan kiküszöböli a nemvárt betegségeket, nyitott gerinc stb...

én ezt is szedtem és szedném újra.


8 hós kisfiú anyukája

2009. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát diétázni most nem érdemes egyél amit kívánsz. időnként lehetnek nagy kirohanások a kajában(pl. éjfélkor egy fél torta) de nem jellemző. kis odafigyeléssel nem fogsz sokat felszedni.
2009. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!