Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez mégis terhesség? Hét...

Lehet ez mégis terhesség? Hét elején voltam nődokinál szűrővizsgálaton, aki mint mindig érdeklődött a havi vérzésemről elmondtam, hogy a legutóbbi mennyisége kevesebb volt mint a szokásos.

Figyelt kérdés

Neki az első reakció, hogy nem lehetséges az hogy terhes vagyok. Én pedig mondtam, hogy ezt nem hiszem. Aztán megvizsgált és a méhem kicsit puhábbnak érezte az átlagosnak számitónál...és mondta hogy ez szintén lehetne terhesség jele. Megijedtem. De azt mondta, h ő nem érez terhességet még, uh vagy nincs is vagy kicsi a magzat még(2-3 hetes) terhességi tesztet nem csinált ill csináltatott pedig vérvételre küldött.

Ma rávettem magam, hogy csináljak egy tesztet ami negativ lett.(Reggeli vizeletből csináltam)Aminek örültem, mert jelenleg nem tudnék egy babát elvállani és felnevelni sajnos. De még mindig többet járok pisilni mint eddig, és a múltkori kevés vérzésem is aggaszt. Ennyi idős terhesen már ki kellene mutatnia a tesztnek főleg a reggeli vizeletből ha terhes lennék.Legalábbis én igy tudom.

A vérzésem betudhatom annak hogy volt velem egy egészségügyi probléma ami szerencsére félre lett diagnosztizálva, de emiatt nagyon stresszes voltam, emiatt lehetséges, h kevesebb volt?

A másik kettőt viszont nem tudom hová tenni(sokszori pisilés, és a doki szerint kissé felpuhult méhállomány)

Nem vagytok orvosok azt tudom, de ha mégis tudnátok nekem segiten/tanácsot adni azt megköszönném.

Tike


2009. jan. 16. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sok okosat nem tudok, ennyire pici terhességet még tapintással tényleg nem éreznek a dokik. Nem tudom mennyi idő van még a következő vérzésig. Én nagy valószínűséggel azt csinálnám, hogy ha nem jön meg vagy megint kevesebb, akkor vissza mennék a dokihoz. Ha valóban terhesség áll fenn akkor már Ultrahanggal is látnia kell.
2009. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vszínű, hogy terhes vagy. Én is jártam így, teszteltem, mind negatív lett, de aggasztatott, mert nekem is rövidebb és barnásabb volt a vérzésem. Mikor elmúlt, rá a 1 hétre megint teszteltem és akkor az is negatív lett. A köv. menszim meg normális volt.
2009. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!