Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve próbálkozunk a babával...

Egy éve próbálkozunk a babával, de nem jött össze. Lehetséges hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Később kiderült, hogy miómám van, ami állítólag nem lehet akadály. Erre kb. 2 hónapja észrevették, hogy valószinűleg polipom is van, ami csak kb. 0,5 cm. Most van a 28. nap és még nem jött meg. Nem akarok reménykedni, hisz azt mondták, hogy polip mellett szinte lehetetlen teherbeesni. Vagy mégis?
2009. jan. 16. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Reménykedni mindig lehet, de ne éld bele magad! Vegyél tesztet és holnap reggel első vizeletből csináld meg és bocsi, de még akkor se éld bele magad, csak ha az orvos is azt mondja, hogy igen és rendben van!

Sajnos nekem a ciszta okozott pozitív terhes tesztet, mondjuk én akkor még örültem, hogy nem vagyok terhes, aztán mikor már akartunk babát és terhes lettem a ciszta lelökődött! Talán neked is szerencséd lesz!

2009. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy ismarősöm,akik szintén harcolnak a babáért.Elöbb a férfit gyógyitották ki,valami baktérium miatt.Ő már ok.Azután jött a nő,akinek sok problémája van.Előrehajló méh,görbe méhnyak,polip.Már párszor megprobálták megmüteni,sosem sikerült.Akkor azt mondta nekik a doki,hogy valószinű vagy insem vagy lombik.De a polipot nem sikerült eltávolitani és az sem gond,tehát az melett is kitudja hordani a babáját,az nem akadály.

Remélem tudtam segiteni...

2009. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam tesztet és pozitiv lett. Tévedhet a teszt?
2009. jan. 20. 11:27
 4/4 anonim válasza:
Szeretnélek megnyugtatni, ugyanis nekem a doki a decemberi rákszűrésemnél diagnosztizált egy polipot, rá 3 hétre pozitív terhestesztem volt és most 13 hetes kismama vagyok( polippal együtt) ami ugyebár "lehetetlen"!?!! Ne izgulj a dokim azt mondta, hogy minden rendben lesz és nem lesz gáz a polippal, majd szülés után kiszedjük ennyi!!! Remélem megnyugtattalak!!!
2009. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!