Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már úgy valaki teherbe,...

Esett már úgy valaki teherbe, hogy tudta, a párja nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél véletlenül becsúszott, és teljesen kétségbe van esve, hogy mondja el a párjának. Egyébként 9 éve együtt vannak, jegyesek.
2009. jan. 16. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Jól értem,hogy 9 éve együtt vannak, jegyesek és a pasas még nem akar gyereket?

Szerintem ez hülyeség, mert ha valaki el akar venni valakit feleségül, akkor előbb-utóbb gyereket is akar. Hát most előbb. Szerintem nem kell ezen pánikolni, biztos szereti nagyon a menyasszonyát és örülni fog a kis jövevénynek. Attól, hogy nem számít rá, nem azt jelenti, hogy nem akarja, vagy nem fog örülni neki. Úgyhogy HAJRÁÁ!!!

Boldog pocakosodást a Barátnődnek!

2009. jan. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már évek óta mondogatja,hogy nem akar.Én már nem tudok mit mondani. Én is hasonlókkal biztattam.
2009. jan. 16. 07:31
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ,nyugodtan mondja el a párjának. Mégha az első reakció nem is önfeledt öröm lesz, tuti megváltozik hamar a véleménye (meglátja az első uh-os fotókat stb...). Szóval, ne féljen, végülis, nem egy pár hetes kapcsolatról van szó, akkor még meg is érteném:-))
2009. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Nálam pont így történt, a barátom nem akart gyereket, de becsúszott. Én meg megmondtam neki, nem vetetem el. Éljen ő olyan tudattal, hogy megölt egy babát. Nekünk nőknek ez nagyon szörnyű érzés, és életünk végéig elkísér. Megtartottam, azóta 20. hónapos, és az apja nagyon imádja. Szerintem a pasik többsége fél az apaságtól. Én mindenképp azt javaslom a barátnődnek, hogy tartsa meg, mert az anyaság szavakkal el nem mondható csoda. És ha meg a pasi azt akarná vetesse el, mint az én férjem, hogy fogja megbocsátani neki, meg a pasi hogy számol el a lelkiismeretével, ha a nőnek nem lehet soha többé gyermeke.

2009. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó hozzászóló vagyok. Ráadásul a gyereket közösen csinálták meg, vállalja is a felelősséget. Az én terhességem igaz szörnyű volt, mert egy ultrahangra sem jött el a férjem, szülésig olyan volt, mintha csak egyedül kellene majd felnevelnem, de amikor megszületett és a barátnőm szó szerint a kezébe nyomta, hogy fogd meg a gyereked, minden megváltozott. Azóta örül neki, hogy én így döntöttem.
2009. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, én is ezen a véleményen vagyok.
2009. jan. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!