Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma késik 7 napja, de teszt...

Ma késik 7 napja, de teszt eddig negatív. Teszteljek megint vagy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A hasam folyton szurkál-fájdogál, mintha meglenne - csak vér nélkül. Mellem nem fáj, nincs hányinger, viszont hőm 3 napja 37,2 - 37,4 között van, fáradt és nyűgös vagyok, puffadt a hasam, szédülök. Teszt tegnap előtt negatív lett - bár este csináltam.. Túl korán teszteltem? Vagy lehet hogy meg fog jönni? :(
2009. jan. 15. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 1-2 napig nem jön még meg, akkor a reggeli vizeletből csinálj egy tesztet. Ha az is negatív, akkor lehet hogy a hormonjaid szórakoznak, vagy csak a stressz.

A hőmérsékleted alapján van esély a babára!!

2009. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy Baba jön.. :)
2009. jan. 15. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:

A tüneteid alapján lehet, hogy babás leszel, és tudjuk, hogy van, akiknek későn mutatja ki a teszt a várandóságot! Én remélem, hogy babát vársz, izgulok, majd írd meg az eredményt! ;-)

Remélem nekünk is hamar összejön, jhéten lesz PÉ-m! ;-)

2009. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :) Szurkolok Nektek is nagyon!
2009. jan. 15. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a tested "szórakozik" veled. Menj orvoshoz amilyen hamar csak tudsz.
2009. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyanilyen tünetekkel még 10 nap késés után is negtív volt a teszt. Aztán a 12.-ik napon pozitív lett. Elmentem dokihoz,6 hetes vagyok:-)

Drukkolok:-)))

2009. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm a hozzászólásokat! :)

Huh, remélem hogy akkor baba jön, és pozitív lesz nekem is a következő tesztem! Gratulálok a Babádhoz!! :)

2009. jan. 16. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Végülis lehet, hogy:

-nem vagy terhes, csak vágysz a babára, és szórakozik veled a tested

-hormonális probléma

-mióma, daganatos megbetegedés, de reméljük nálad nem ez van

-terhes vagy, nagyon sok történetet hallottam már arról, hogy a teszt nem mutatta ki hetekig a terhességet

-sok olyan történetet is hallottam (még családban is előfordult), hogy még nagyon korai terhességnél elment a kismama nőgyógyászhoz és utána sajnos elvetélt. Fogalmam sincs, hogy az a vetélés egyébként is bekövetkezett volna és a véletlen műve, hogy pont a vizsgálat után következett be, vagy tényleg az orvos volt a hibás. Ezt azért írtam le, mert engem aggaszt a kérdés, ha majd egyszer terhes leszek, mennyi idő után menjek először orvoshoz.

2009. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!