Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik vannak többségben? Akiknek...

Kik vannak többségben? Akiknek segitett a closty vagy akiknek nem, mondjuk első két hónapban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem segített, de csak bromocriptinnel együtt. elkezdtem szedni 5 napig 1 szemet. ezt két hónapig. Lett tőle egy nagyon korai vetélésem...


Aztán a másik doki napi 2db-ot adott 5 napig szintén és mellé a bromocriptint napi 1-et. A második hónapban sikerült a baba!

2009. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy fő a segitett az első hónapban mellett :)


szerintem amugy valtozó, a closty felugyelet mellett, indokolt esetben nagyon jó tud lenni.

2009. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én az első havi kúra után kismama lettem, pedig pcos is vagyok és még nehezebb volt de sikerült!

bizakodj, és sok sikert hozzá!!!

15 hetes kismami

2009. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek és én most ugy döntöttem, hogy elsőre összejön és igy is lesz:-)
2009. jan. 15. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
En 7-honapig szettem a clostyt es csak cisztaim lettek töle.Egy cisztam kifakadt es erös hasi fajdalmakkal,korhazba kerültem.Othon mar bevereztem.Nekem nem segitett! Azert nagyon szoritok hogy neked segitsen,es mi hamarabb babas legy!!!!
2009. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 6 hónapig szedtem a clostyt először duphastonnal 4 hónapig aztán meg medrollal 2 hónapig és sajnos nekem nem segített , tovább nem mertem szedni nehogy be cisztásodjak mert ezzel a gyóggyal könnyen lehet de szívből kívánom hogy neked sikerüljön vele babásodni mihamarabb.
2009. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem segített!Van egy gyönyörű két éves kislányom!Én csak jót hallottam róla!Sok sikert!!!!!
2009. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én háromszor 3 ciklusban szedtem, de a pco-n kívül sajnos semmi eredménye nem lett... De neked sok sikert kívánok hozzá!
2009. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!