Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik! Már kedden meg kellett...

Késik! Már kedden meg kellett volna jönnie csak mellfeszítés van néha min szurka, lehet bébi?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hasonló tünetekkel jár az elején, mint a menszi. Nem csinálsz egy tesztet?
2009. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyet csináltam kedden amikorra vártam de sajna negatív lett.Ezért nem nagyon mertem hozzá nyúlni a másik teszthez.
2009. jan. 15. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Menj orvoshoz, mert a tesz nem 100%-os.
2009. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is meg voltam győződve arról, hogy terhes vagyok újra. Igaz tesztet nem vettem, de már elkönyveltem magamban, hogy lesz újabb baba a kisfiúnk mellé. Pechemre, csak késett, 12 napot..:( Én meg voltam fázva, nagyon ramatyul néztem ki. DE azért nem árt egy teszt!
2009. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap reggel megcsinálhatod azt a másik tesztet. Reggeli vizeletből!! Talán már kimutatja.

Vannak egyéb testi jelek is: ha jobban látszódnak az ereid a csípő környékén, vagy a mellbimbó udvara kicsitt sötétebb a szokásosnál, az is jel. Nem vagy fáradtabb?

Nekem is kedden kellett volna megjönnie, de már hétfőn pozitív lett. Én már akkor láttam az ereimet, és egy picit émelyegtem, ezért mertem tesztelni hamarabb.

Az ébredési hőmérsékleted is segíthet. Ha 37 vagy felett van, akkor ott van baba!!

Drukkolok, hogy így legyen!:)

2009. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!