Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás ilyen tünetekkel...

A beágyazódás ilyen tünetekkel jár? Vagy ennek nincs semmi jele?

Figyelt kérdés
27-28 napos szokott lenni a ciklusom. Azt hiszem a 15.napon volt a tüszőrepedésem,most vagyok a 20.napon.Tegnap este és ma is éreztem az alhasamban ilyen szúrkáló érzést kicsit olyat, mintha megakarna jönni. És a hőm is feljebb ment egy kicsivel.
2009. jan. 15. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre így nehéz válaszolni. Ha marad a hő magasan, érzel esetleg mensiszerű fájdalmat, pici barnázás is előfordulhat, akkor beágyazódás. De egyébként, ha nem érzel semmit, akkor is lehet. Nem mindenki érzi, nem mindenkinél ugyanolyanok a tünetek. Az első fontos tünet, ha nem jön meg a mensid. Sajnos hamarabb ezt nem biztos, hogy megtudod.
2009. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hőm a pé utáni 9. napig araszolt felfelé, aztán a 10. napon meg leeseett. Ennek rögtön utána olvastam, és azt írták több helyen is hogy az esetek nagyobb részében előfordul a beágyazódási hőmérséklet csökkenés. A tüneteid biztatóak, de ezek lehetnek képzelt tünetek is. Ha pár nap múlva leesik, és utána visszamegy, akkor sinen vagytok. Drukkolok, hogy baba legyen!!!
2009. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem a lényeget, hogy most "már" az 5. hétemet taposom!!:)

Az utolsó voltam.

ÜDV

2009. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl apró szurkálások voltak bal oldalt a hasamban, de lehet egy kicsit később mint most neked!

Véleményem szerint magát a beágyazódást nem érzed! Vagyis azt a szúrkálódást nem annak tudom be! Aztán ki tudja.....

2009. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Akkor még izgulhatok, hogy mi lesz. Annyira szeretném ha sikerülne. Nektek pedig sok jót kívánok.
2009. jan. 15. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi manónk egyiptomi nászutankkor fogant. Én szinte biztos voltam benn, hogy most már sikerült! Én is éreztem kisebb szurkálódásokat anno. A közérzetem is megváltozott, hirtelen nagyon gyengének éreztem magam, remegtek a lábaim is. Erőm nem volt sehova sem mászkálni, még a strandra sem kívánkoztam le. Bár meglehet, hogy csak beképzeltem ezeket a dolgokat. Mindenesetre párom nagyon megilyedt, és nem győzte hordani nekem a gyümölcsöket. Mikor hazarepültünk, némi hányingerem volt a leszállástól. És ekkor már mindeféle nemű teszt előtt tudtam, hogy hamarosan már 3-an leszünk!:) Végül, mensi elmarádásától számítva 10 nap múlva megvettem a tesztemet, és egy halovány csík jelezte, megérte elmenni nászútra!:) Azóta már megszületett a kisfiam, most 6 hónapos, és imádnivaló kissrác. Sok sikert, remélem segítettem...
2009. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! Én is remélem, hogy sikerül!Nagyon szeretném.
2009. jan. 16. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!